Maturitní tablo

Fotograf Brno - maturitní tablo

V roce 2013 jsem do své nabídky poprvé zařadila i fotografování studentských tříd na maturitní tablo.

Koncepčně jsem se rozhodla vše pojmout tak, že každým rokem budu maturitní tablo fotit pouze pro jednu třídu, avšak tak, aby aspirovalo vždy minimálně na vítěze krajského kola o nejlepší maturitní tablo a tím pádem vyhrálo co nejvíce možných cen.

V duchu tohoto svého konceptu jsem se spojila s grafiky, vizážisty a dále využívám známosti, které jsem po dobu své praxe získala - například díky tomu je možné fotografovat na místech, kde by to za běžných podmínek ani možné nebylo.
Je tedy jasné, že ve spolupráci s vybranou třídou pečlivě vybíráme co nejvíce zajímavé téma tabla, které má nejen spojitost se studijním zaměřením dané třídy, ale zároveň je kreativní, originální, moderní a jedinečné - a studenti na něj budou vzpomínat a hrdě jej prezentovat.
Zároveň si třeba díky i případné výhře v soutěžích o nejlepší tablo vydělají na maturity :)

Do "pořád stejných" mauritních tabel většinou bez nápadu nebo cíle, chceme vnést nový "fresh" design, posunout tabla na originální umění, které bude prezentováno za výlohou obchodu na hlavní brněnské třídě a také v regionální a republikové soutěži aspirovat na vítěze a vyhrát tak věcné a finanční ceny.

Ukázku prvního letošního alba zde naleznete po jeho dokončení - třída pro rok 2013 je tedy vybrána :).

Sekce neobsahuje žádný obsah.