Ostatní focení

Jedná se například o:
- společenské události (plesy, hody, taneční, promoce, maturitní večírky, stužkováky, oslavy narozenin či jiných významných událostí).
- focení na maturitní tablo

 

SPOLEČENSKÉ UDÁLOSTI:

- cena: 2.490,- Kč

- maximální čas strávený při fotografování:  4 hod.

- dodávka: DVD s upravenými fotkami

- pokud se akce koná mimo Brno, je nezbytné domluvit dopravu - v případě, že si ji budu zajišťovat sama, je nutná úhrada nákladů...

 

MATURITNÍ TABLO:

- cena: 1.990,- Kč

- v této ceně je zahrnuto: samotné focení, zapůjčení dekorací z mého webového obchodu (zboží viz katalog), úprava a zpracování fotografií. Není zde zahrnutý samotný tisk fotografií, který je řešen dle skutečných nákladů a je závislý na počtu vytištěných fotografií a jejich formátu.

- nejdříve si na osobní schůzce dohodneme, jakou máte představu o maturitním tablu. Pokud zatím žádnou představu nemáte, navrhnu vám nějaké alternativy, které si můžete promyslet... Já osobně jsem pro zajímavější tablo, než usedlé portréty obličejů... :-)

- doba focení: v jednom dni dle potřeb fotografování (pokud by všichni v daný den nemohli a chtěli by vyfotit individuálně, je nutné za tuto osobu zaplatit příplatek).

 

FOTOALBUM:

DOPORUČUJI:

Na Vaše přání mohu zhotovit a zajistit fotoalbum v podobě CEWE fotoknihy (jedná se o knihu v tvrdé vazbě, kde jsou fotografie vytištěny na křídovém papíře). Tuto fotoknihu doporučuji jako moderní alternativu "starých" fotoalb - fotografie se neodlepují, neblednou a finální cena je srovnatelná s klasickým fotoalbem.

Za zhotovení fotoknihy zákazníkům, které jsem fotila, si účtuji zvýhodněnou cenu 990 Kč. Zhotovení fotoknihy zabere cca 10 - 11 hodin. Vzhledem k tomu, že mám na fotoknihy slevy (minimálně 25%), vyjde vás zpracování ode mě levněji, než kdybyste si ji dělali sami...

Dále je nutno počítat s vlastními náklady za fotoknihu, kterou vytiskne tiskárna.

Fotoknihu zhotovuji i ostatním, které jsem nefotila, a to za cenu 1.490,- Kč.